Бажаєте щоб ми зателефонували Вам протягом 10 хвилин?
Ви також можете зателефонувати нам за номером:
+38 (097) 140-18-54
ремонт квартир та будинків
У портфоліо є далеко не всі наші роботи. Вся інформація надана за згодою замовників
Ремонт кварти в ЖК Taryan Towers
На початкових етапах був розроблений дизайн проекту, а також перепланування данної квартири. Не меньш важливим етапом також є інженерія (сантехніка та електрика). Далі, згідно плану, ми почали усі ремонтні роботи, такі як: штукатурка, гіпсокартон, шпакльовка, і тому подібне.

Коли усі ремонтні роботи були повністю завершені, ми почали могтаж електрофурнітури, освітлення та сантехніки. Завершальною сходинкою для данного об'єкту було виготовлення та монтаж меблів згідно узгодженого дизайну.
Ремонт квартири в ЖК Республіка
В данному проекті дизайн квартири був виконаний замовником. Слідом за цим, наша команда взялася за усі наступні ремонтні роботи та перепланування квартири. Було виконано: усі важливі етапи інженерії та безпосередньо сам ремонт, монтаж електрофурнітури, освітлення та сантехніки. Також, наша команда виготовила та встановила меблі, які були узгоджені з замовником.
Ремонт квартири в ЖК Діамант
Об'єкт в ЖК «Діамант». Первинним та відповідальним етапом було грамотне перепланування (з узгодженням) та встановлення обраної сантехніки. Також, наша команда самостійно виконала усі електричні роботи в квартирі. Згодом, процес ремонту. Було виконано: вирівнювання стін, підлоги та стелі. Також шпакльовка, штукатурка, ітд.

Завершальним етапом в квартирі є: монтаж елекрофурнітури та меблів (згідно дизайну замовника).